Maszyny do cięcia arkuszy blach

Seria przecinarek DYNAMIC

Cięcie arkuszy blach w technologii 2D (cięcie prostopadłe). Maksymalna grubość materiału 50 mm.

Seria maszyn DYNAMIC to przecinarki plazmowe, gazowe oraz plazmowo-gazowe, oferujące najwyższą jakość cięcia materiałów do grubości 50 mm. Kompaktowa budowa sprawia, że zmieszczą się one się na każdej, nawet najmniejszej hali produkcyjnej i nie wymagają kotwienia do podłoża.

Każda maszyna konfigurowana jest według potrzeb klienta, który ma do dyspozycji bogaty katalog agregatów plazmowych oraz wyposażenia dodatkowego, a modułowa budowa pozwala na doposażanie i modyfikacje maszyny w dowolnym momencie jej eksploatacji.

Topowy model DYNAMIC Speed HQ, będący najszybszą przecinarką plazmową i gazową w Europie, zapewnia bezkompromisową jakość nawet przy znacznie zwiększonej prędkości cięcia, co pozwala skrócić czas produkcji, zapewniając tym samym nieocenioną przewagę konkurencyjną jej właścicielowi.

Seria przecinarek VX

Cięcie arkuszy blach w technologii 2D (cięcie prostopadłe). Maksymalna grubość materiału do 100 mm (w standardzie), do 200 lub 300 mm (w opcji).

Seria maszyn VX to przecinarki plazmowe, gazowe oraz plazmowo-gazowe przeznaczone do najbardziej wymagających zadań. Umożliwiają cięcie blach o grubości nawet do 300 mm, nie ustępując przy tym jakością cięcia maszynom kompaktowym. Specjalnie przygotowana konstrukcja umożliwia zamontowanie kilku portali oraz wielu suportów narzędziowych, a stalowy, osłonięty ceownikiem hutniczym, bezsmarowy układ jezdny zapewnia bezproblemową, wieloletnią pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Każda maszyna konfigurowana jest według potrzeb klienta, który ma do dyspozycji bogaty katalog wyposażenia dodatkowego, a modułowa budowa pozwala na doposażanie i modyfikacje maszyny w dowolnym momencie jej eksploatacji.

Seria przecinarek PRO

Cięcie arkuszy blach w technologii 2D (cięcie prostopadłe) i 3D (fazy spawalnicze w zakresie 0-45°).Maksymalna grubość materiału do 200 mm (w standardzie) lub do 300 mm (w opcji).

Seria maszyn PRO Master3D to najbardziej zaawansowane przecinarki plazmowe, gazowe oraz plazmowo-gazowe w naszej ofercie, umożliwiające najwyższej jakości cięcie blach zarówno w technologii 2D (cięcie prostopadłe) oraz 3D (cięcie z jednoczesnym fazowaniem krawędzi). Maszyna ta została zaprojektowana na bazie serii VX, dodając do ich szerokiego spektrum zastosowań przede wszystkim możliwość cięcia z jednoczesnym przygotowaniem faz spawalniczych „V”, „Y”, „X” oraz „2Y”. Jest to jedyne urządzenie, które umożliwia zastosowanie rewolucyjnej głowicy Multi3D, pozwalającej na wykonanie nawet najdłuższych i najbardziej skomplikowanych faz, zarówno palnikiem plazmowym jak i gazowym, zachowując przy tym bezkonkurencyjną jakość i powtarzalność.

PRO Master3D to najszybsza wielkogabarytowa przecinarka w Europie, oferująca dynamikę oraz jakość cięcia niedostępną dla większości kompaktowych urządzeń. Posiada znacznie zwiększony obszar roboczy oraz możliwości rozbudowy.

Każda maszyna konfigurowana jest według potrzeb klienta, który ma do dyspozycji bogaty katalog wyposażenia dodatkowego, a modułowa budowa pozwala na doposażanie i modyfikacje maszyny w dowolnym momencie jej eksploatacji.