„Najważniejsza jest dla mnie jakość i serwis” - kolejna inwestycja firmy C&KAM

Jak zwiększyć ilość i jakość wykonywanych zleceń? Z tym problemem zgłosił się do producentów przecinarek CNC Czesław Nieciąg, współwłaściciel firmy C&KAM ze Świdnicy.


„Współpraca w zakresie obróbki wiórowej i wykonawstwa konstrukcji stalowych z takimi klientami jak GREENBRIER Europe, TOYOTA, ENGELSMANN, czy KGHM S.A. wymaga ode mnie wysokiej jakości i dużej wydajności cięcia, dlatego też postanowiłem wymienić starszą, niesprawdzającą się przecinarkę na nowoczesne, wysokiej klasy urządzenie. Od momentu założenia firmy w latach 90-tych kolejne inwestycje utrwaliły mnie w przekonaniu, że  najważniejsza jest jakość produktu końcowego, bezawaryjność maszyny i dobry serwis, a nie cena jaką trzeba zapłacić za nowe urządzenie. Producenci posiadanych wcześniej przeze mnie przecinarek plazmowych rozczarowali mnie szczególnie w kwestii obsługi serwisowej.

Prowadząc firmę produkcyjną nie mogę pozwolić sobie na nieoczekiwane przestoje związane ze złą obsługą serwisową maszyn. Wnikliwie przeanalizowałem dostępne na rynku wypalarki CNC pod kątem możliwości technicznych, prędkości i dokładności cięcia, a także bezpieczeństwa i komfortu pracy. Analiza ofert i próby cięcia pokazały, że maszyna VXstandard oferuje zdecydowanie najlepsze parametry i możliwości produkcyjne, a firma STIGAL gwarantuje świetną obsługę serwisową, co potwierdzają inni użytkownicy ich maszyn”.

Maszyna dla firmy C&KAM jest numerem 100 wyprodukowanym w ciągu 2 ostatnich lat w fabryce STIGAL. Już w maju VXstandard o gabarycie 3000 x 9000 mm z możliwością cięcia tlenem do 250 mm, wyposażony w wysokiej klasy agregat CEBORA HQC oraz bezprzewodowy sterownik SmartCONTROL zacznie realizować zlecenia w Świdnicy.