Zyskaj możliwość cięcia plazmowego 3D z 30% rabatem! - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
Ceownik
Zyskaj możliwość cięcia plazmowego 3D z 30% rabatem!

Zyskaj możliwość cięcia plazmowego 3D z 30% rabatem!

04.05.2022

Wprowadź cięcie plazmowe w technologii 3D do swojej maszyny. Zyskaj nieograniczone możliwości cięcia! Poznaj 5-cio osiową głowicę i sprawdź, co zrobić, żeby kupić ją taniej o 30%!

Wprowadź cięcie plazmowe w technologii 3D do swojej maszyny.
Zyskaj nieograniczone możliwości cięcia!

Multi3D to innowacyjna 5-cio osiowa głowica do wychylenia w zakresie +/- 90°. Jako jedyna na rynku potrafi wycinać zarówno plazmą, ale także tlenem. Jeśli poszukujecie możliwości fazowania blach, profili i rur do grubości 100mm to Multi3D posiada takie możliwości.

Tylko do końca maja 30% rabatu na cięcie plazmowe w technologii 3D!

Dla naszych nowych i obecnych Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę na głowicę Multi3D. Tylko do 31 maja modernizując istniejącą maszynę lub kupując nową wyposażoną w głowicę 3D otrzymacie na nią 30% rabatu.

Najważniejsze możliwości:

Typy wykonywanych faz:

Poznaj funkcjonalności głowicy Multi3D:

 

Optymalizacja kosztu fazowania

Technologia plazmowo – gazowa pozwala na cięcie kształtowe i fazowanie z dynamiczną zmianą kąta co pozwala uzyskać najlepsze efekty w optymalizacji procesu przygotowania blach do spawania i innych procesów produkcyjnych.

Bezawaryjna i szybka praca

Konstrukcja głowicy skraca czas wycinania fazowanych otworów minimalizując czasu przejazdu do wykonania  olejnego cięcia. W trakcie obrotu głowicy nie dochodzi do niebezpiecznego skręcania przewodów gwarantując ciągłość pracy.

Nieograniczone cięcie rur

Wykonanie skomplikowanych połączeń rurowych nie jest żadnym problemem, a intuicyjne oprogramowanie decyduje o prostocie wykonania skomplikowanych otworów w rurach.

Krótki czas przezbrojenia

Wymiana narzędzia pomiędzy palnikiem plazmowym i tlenowym zajmuje kilka sekund co pozwala dodatkowo skrócić czas procesu i zoptymalizować koszt wytworzenia detalu.

 


Regulamin akcji:

 1. Organizatorem akcji promocyjnej jest STIGAL Marcin Stępień, z siedzibą w Złotniki 19, 59-223 Krotoszyce, NIP 691 200 29 31
 2. Akcja promocyjna „Rabat 30% na głowicę Multi3D” organizowana jest w dniach 1.05.2022 – 31.05.2022 z możliwością przedłużenia, o czym organizator poinformuje.
 3. Akcja Promocyjna nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.​
 4. Przedmiotem akcji jest otrzymanie rabatu w wysokości 30% na zakup głowicy Multi3D.
 5. W akcji może wziąć udział każda firma, która dokona zakupu głowicy Multi3D z nową maszyną w konfiguracji z głowicą Multi3D. Warunkiem koniecznym do otrzymania rabatu jest zakup oprogramowania do obsługi głowicy.
 6. Rabat liczony jest tylko do pozycji głowicy Multi3D i nie dotyczy pozostałych opcji i elementów mechanicznych, konstrukcyjnych i programistycznych prezentowanych w ofercie sprzedaży.
 7. Ilość produktów w akcji jest ograniczona i organizator może zakończyć akcję w każdym momencie po wyczerpaniu zapasów.
 8. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926).
 9. .Administratorem danych osobowych Uczestników Promocji jest STIGAL Marcin Stępień, z siedzibą w Złotniki 19, 59-223 Krotoszyce, NIP 691 200 29 31,
 10. Regulamin dostępny jest na www.stigal.pl
 11. Udział Uczestnika w Promocji oznacza akceptację zasad Promocji zawartych w niniejszym Regulaminie.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego rozstrzygania kwestii spornych związanych z Promocją.
 13. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
 14. Wszelkie materiały promocyjno – reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.


To również może Cię zainteresować.

04.08.2023

Kolejny sukces !

W ostatnich tygodniach nasza firma wkroczyła na kolejny poziom ewolucji w dziedzinie technologii przemysłowych. Z...

Czytaj artykuł
02.03.2023

Witamy Sławka w gronie 15-latków!

Witaj w gronie 15 latków ! Kolejny jubileusz świętujemy dzięki Sławkowi. Początki w firmie, Sławek, wspomina jako prace po 10...

Czytaj artykuł
01.03.2023

Relacja z Dni Otwartych Drzwi STIGAL – 1 marca 2023

Miło było Państwa gościć ! Dziękujemy za wizytę w STIGAL – ekspertów w produkcji przecinarek plazmowych i plazmowo-gazowych w Polsce! W dniu...

Czytaj artykuł