„Jakość i szybkość palenia, a także jakość i szybkość serwisu – to właśnie wyróżnia firmę STIGAL” - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
„Jakość i szybkość palenia, a także jakość i szybkość serwisu – to właśnie wyróżnia firmę STIGAL”

„Jakość i szybkość palenia, a także jakość i szybkość serwisu – to właśnie wyróżnia firmę STIGAL”

18.12.2020

Takimi słowami Prezes Zarządu firmy JB STAL SERWIS ze Stalowej Woli Pan Zbigniew Jaskot, podsumowuje naszą dotychczasową współpracę, która rozpoczęła się wdrożeniem w 2017 roku dwóch wypalarek plazmowo-gazowych PRO Master3D oraz jednej maszyny VXstandard.

 

W tym momencie JB STAL SERWIS współpracując z największymi, globalnymi Klientami z rynku budowlanego, kolejnictwa czy też offshore, staje przed szeregiem bardzo trudnych wyzwań. Przede wszystkim musimy zapewnić naszym Klientom dobry, sprawdzony produkt na czas, a także jesteśmy zobowiązani do utrzymywania najwyższych standardów jakości” – mówi Tomasz Winiarski, Manager sprzedaży z firmy JB STAL SERWIS.


Firma STIGAL to duże i solidne maszyny w pełni zaspokajające obecne potrzeby rynku i firm takich jak nasza. Obłożenie maszyn sięga 90%, ale dzięki temu, że są bardzo wydajne, możemy zwiększyć produkcję na tych urządzeniach nawet do 100%.
Współpraca między naszymi firmami układa się bardzo dobrze i jesteśmy pewni, że dzięki ich rozwiązaniom i technologii, będziemy w stanie spokojnie pracować na obecnym poziomie co do terminowości, jakości i wydajności
” – dodaje.


Operatorem jednej z maszyn jest Pan Jacek Łabędzki, który posiada ponad 20 letnie doświadczenie w obsłudze tego typu maszyn i miał okazję pracować na różnych urządzeniach, począwszy od najprostszych wypalarek CNC, aż do tych najbardziej zaawansowanych.


Maszyny pracują bardzo dobrze i nie mamy problemu z ich awarynjością. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to usługa serwisowa firmy STIGAL jest zawsze dostępna i wszystkie nasze dotychczasowe zgłoszenia zostały załatwione telefonicznie. Pracując od trzech lat na ich wypalarce mogę stwierdzić, że przy moim doświadczeniu z urządzeniami innych firm, jest to maszyna najlepsza z którą miałem do czynienia i która ułatwia pracę moją oraz innych kolegów”.


Bardzo doceniamy zaufanie jakim nas obdarzyliście. Codziennie pracujemy nad tym, aby nasi Klienci, tacy jak JB STAL SERWIS, ale także dużo mniejsze firmy, mogły z najwyższą jakością realizować swoją produkcję lub oferować swoim Klientom najwyższą jakość cięcia plazmowego i gazowego, jaka obecnie dostępna jest na naszym rynku.


To również może Cię zainteresować.

04.08.2023

Kolejny sukces !

W ostatnich tygodniach nasza firma wkroczyła na kolejny poziom ewolucji w dziedzinie technologii przemysłowych. Z...

Czytaj artykuł
02.03.2023

Witamy Sławka w gronie 15-latków!

Witaj w gronie 15 latków ! Kolejny jubileusz świętujemy dzięki Sławkowi. Początki w firmie, Sławek, wspomina jako prace po 10...

Czytaj artykuł
01.03.2023

Relacja z Dni Otwartych Drzwi STIGAL – 1 marca 2023

Miło było Państwa gościć ! Dziękujemy za wizytę w STIGAL – ekspertów w produkcji przecinarek plazmowych i plazmowo-gazowych w Polsce! W dniu...

Czytaj artykuł