STIGAL wpiera Legnickie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
Aktualności
STIGAL wpiera Legnickie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt

STIGAL wpiera Legnickie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt

21.12.2023

Ostatni tydzień był dla nas niezwykły, ponieważ mieliśmy ogromną przyjemność wesprzeć akcje SZLACHETNEJ PACZKI. Tym razem skierowaliśmy naszą uwagę na naszych czworonogich przyjaciół, którym często brakuje troski i uwagi. Odwiedziliśmy Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Legnicy, niosąc ze sobą nie tylko ogromną ilość karmy, ale również serce pełne miłości i chęci pomocy.

Schronisko to miejsce, gdzie znajdują się zwierzaki bezdomne, często pozostawione same sobie lub porzucone przez swoich poprzednich opiekunów. Nasza wizyta była wyjątkową okazją, aby dostarczyć nie tylko podstawowe środki do życia, ale także odrobinę radości i troski.

Zapraszamy Was do dołączenia do tej pięknej inicjatywy w Waszych miastach. Wspieranie schronisk zwierząt to nie tylko pomoc w dostarczeniu karmy czy środków czystości. To również dawanie szansy na nowe życie i pokazanie, że niektóre z najcenniejszych serc biją właśnie w piersiach bezdomnych zwierząt.

Pamiętajmy, że każdy gest się liczy. Niezależnie od tego, czy to mała paczka karmy, koc czy chwila spędzona na zabawie z nieśmiałym kociakiem czy pieskiem – wszystko to tworzy ogromną różnicę w ich życiu.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia schronisk w Waszych okolicach, a jeśli to możliwe, do złożenia swojego wsparcia. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem dla tych, którzy nie potrafią prosić o pomoc, ale zasługują na nią tak samo jak my.

Pamiętajmy o niechcianych i zapomnianych czworonogach – zasługują na drugą szansę, a my możemy im ją dać.♥


To również może Cię zainteresować.

24.11.2023

Kolejna edycja Dni Otwartych Stigal za nami !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w trzeciej już edycji Dniach Otwartych Stigal. 22 listopada mieliśmy...

Czytaj artykuł
16.11.2023

Stocznia Remontowa rozpoczęła budowę kolejnego okrętu !

Cieszymy się, że możemy się z Wami podzielić wyjątkowym momentem! Polecamy obejrzenie krótkiego filmu przygotowanego...

Czytaj artykuł
07.11.2023

Dołącz do kolejnej edycji DNI OTWARTYCH w STIGAL !

III EDYCJA DNI OTWARTYCH W STIGAL 22 LISTOPADA 2023   Po licznym zainteresowaniu poprzednimi edycjami...

Czytaj artykuł