Kolejny sukces ! - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
Aktualności
Kolejny sukces !

Kolejny sukces !

04.08.2023
W ostatnich tygodniach nasza firma wkroczyła na kolejny poziom ewolucji w dziedzinie technologii przemysłowych. Z ogromnym entuzjazmem informujemy, że z dumą wprowadziliśmy dwie rewolucyjne maszyny do cięcia z jednoczesnym fazowaniem i znakowaniem atramentowym, dedykowane do kształtowników łebkowych, kątowników i płaskowników o niespotykanej długości do 12 metrów. Dodatkowo dostarczyliśmy naszą maszynę ProMaster 3D o niesamowitym zakresie roboczym aż do 24 metrów.
To wszystko w jednej realizacji dla jednej z największych stoczni w Europie! Było to wyjątkowe wyzwanie, które potwierdziło naszą determinację i zdolność do tworzenia najnowocześniejszych maszyn CNC na rynku cięcia plazmowego i gazowego. To osiągnięcie nie tylko podnosi jakość naszych produktów, ale także świadczy o zaangażowaniu całego zespołu w dostarczanie innowacyjnych i skutecznych rozwiązań przemysłowych.
To sukces, który chcielibyśmy podzielić się z naszymi klientami i partnerami. To również okazja do wyrażenia naszej głębokiej wdzięczności za wsparcie i zaufanie, które pokładacie w naszej firmie. Przybliżając się ku nowym horyzontom, jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowości do dalszego eksplorowania granic technologicznych. Nasze zaawansowane maszyny to tylko wstęp do tego, co jeszcze dla Was przygotowujemy.
Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, gdzie będziemy dzielić się więcej informacjami na temat naszych innowacji, sukcesów i dążenia do tworzenia przyszłości technologii przemysłowych.
#Innowacje #SukcesFirmy #NajnowszeTechnologie #STIGAL

To również może Cię zainteresować.

21.12.2023

STIGAL wpiera Legnickie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt

Ostatni tydzień był dla nas niezwykły, ponieważ mieliśmy ogromną przyjemność wesprzeć akcje SZLACHETNEJ PACZKI. Tym...

Czytaj artykuł
24.11.2023

Kolejna edycja Dni Otwartych Stigal za nami !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w trzeciej już edycji Dniach Otwartych Stigal. 22 listopada mieliśmy...

Czytaj artykuł
16.11.2023

Stocznia Remontowa rozpoczęła budowę kolejnego okrętu !

Cieszymy się, że możemy się z Wami podzielić wyjątkowym momentem! Polecamy obejrzenie krótkiego filmu przygotowanego...

Czytaj artykuł