Optymalizacja czasu i kosztów produkcji w SEACOM w Kościanie. Zrobotyzowana linia do cięcia kształtowników firmy STIGAL. - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
Optymalizacja czasu i kosztów produkcji w SEACOM w Kościanie. Zrobotyzowana linia do cięcia kształtowników firmy STIGAL.

Optymalizacja czasu i kosztów produkcji w SEACOM w Kościanie. Zrobotyzowana linia do cięcia kształtowników firmy STIGAL.

23.12.2021

„Jednym z głównych wyzwań jakie stoją przed nami jest optymalizacja produkcji, obniżenie kosztów produkcyjnych. Bardzo istotnym zakupem jest wycinarka firmy Stigal, która przyśpiesza proces produkcji, a także daje lepszą jakość naszych wyrobów” – tak Waldemar Lussa / Prezes firmy SEACOM w Polsce podsumowuje przesłanki, które skłoniły firmę do zakupu maszyny MultiProfiler3D.

To właśnie w Kościanie, z wykorzystaniem maszyny Multiprofiler 3D, obrabiane są dwuteowniki i ceowniki o długości nawet 18 metrów, które później wykorzystywane są głównie do produkcji m.in. naczep użytkowanych w portach i dużych zakładach przemysłowych na całym świecie.

 

Wdrożenie rozwiązania firmy STIGAL skróciło o połowę czas produkcji. To nie jedyne korzyści – poprawiła się także znacząco jakość oraz powtarzalność elementów, która na etapie spawania przyniosła znaczące oszczędności materiałowe i czasowe.

„Bardzo jesteśmy zaskoczeni jakością serwisu Stigal. Nasza współpraca od samego początku układa się bardzo dobrze. […] I tak byśmy chcieli być obsługiwani przez każdy serwis” – bardzo dziękujemy za tak dobre słowa, które kolejny raz potwierdzają najwyższą jakość naszego serwisu. Zgodnie z zapowiedziami Pana Prezesa – kolejne maszyny są kwestią czasu.


To również może Cię zainteresować.

21.12.2023

STIGAL wpiera Legnickie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt

Ostatni tydzień był dla nas niezwykły, ponieważ mieliśmy ogromną przyjemność wesprzeć akcje SZLACHETNEJ PACZKI. Tym...

Czytaj artykuł
24.11.2023

Kolejna edycja Dni Otwartych Stigal za nami !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w trzeciej już edycji Dniach Otwartych Stigal. 22 listopada mieliśmy...

Czytaj artykuł
16.11.2023

Stocznia Remontowa rozpoczęła budowę kolejnego okrętu !

Cieszymy się, że możemy się z Wami podzielić wyjątkowym momentem! Polecamy obejrzenie krótkiego filmu przygotowanego...

Czytaj artykuł