Optymalizacja czasu i kosztów produkcji w SEACOM w Kościanie. Zrobotyzowana linia do cięcia kształtowników firmy STIGAL. - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
Optymalizacja czasu i kosztów produkcji w SEACOM w Kościanie. Zrobotyzowana linia do cięcia kształtowników firmy STIGAL.

Optymalizacja czasu i kosztów produkcji w SEACOM w Kościanie. Zrobotyzowana linia do cięcia kształtowników firmy STIGAL.

23.12.2021

„Jednym z głównych wyzwań jakie stoją przed nami jest optymalizacja produkcji, obniżenie kosztów produkcyjnych. Bardzo istotnym zakupem jest wycinarka firmy Stigal, która przyśpiesza proces produkcji, a także daje lepszą jakość naszych wyrobów” – tak Waldemar Lussa / Prezes firmy SEACOM w Polsce podsumowuje przesłanki, które skłoniły firmę do zakupu maszyny MultiProfiler3D.

To właśnie w Kościanie, z wykorzystaniem maszyny Multiprofiler 3D, obrabiane są dwuteowniki i ceowniki o długości nawet 18 metrów, które później wykorzystywane są głównie do produkcji m.in. naczep użytkowanych w portach i dużych zakładach przemysłowych na całym świecie.

 

Wdrożenie rozwiązania firmy STIGAL skróciło o połowę czas produkcji. To nie jedyne korzyści – poprawiła się także znacząco jakość oraz powtarzalność elementów, która na etapie spawania przyniosła znaczące oszczędności materiałowe i czasowe.

„Bardzo jesteśmy zaskoczeni jakością serwisu Stigal. Nasza współpraca od samego początku układa się bardzo dobrze. […] I tak byśmy chcieli być obsługiwani przez każdy serwis” – bardzo dziękujemy za tak dobre słowa, które kolejny raz potwierdzają najwyższą jakość naszego serwisu. Zgodnie z zapowiedziami Pana Prezesa – kolejne maszyny są kwestią czasu.


To również może Cię zainteresować.

04.08.2023

Kolejny sukces !

W ostatnich tygodniach nasza firma wkroczyła na kolejny poziom ewolucji w dziedzinie technologii przemysłowych. Z...

Czytaj artykuł
02.03.2023

Witamy Sławka w gronie 15-latków!

Witaj w gronie 15 latków ! Kolejny jubileusz świętujemy dzięki Sławkowi. Początki w firmie, Sławek, wspomina jako prace po 10...

Czytaj artykuł
01.03.2023

Relacja z Dni Otwartych Drzwi STIGAL – 1 marca 2023

Miło było Państwa gościć ! Dziękujemy za wizytę w STIGAL – ekspertów w produkcji przecinarek plazmowych i plazmowo-gazowych w Polsce! W dniu...

Czytaj artykuł