Sfinansuj nową wycinarkę plazmową STIGAL z pożyczkami regionalnych agencji rozwoju - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
wycinarka plazmowa
Sfinansuj nową wycinarkę plazmową STIGAL z pożyczkami regionalnych agencji rozwoju

Sfinansuj nową wycinarkę plazmową STIGAL z pożyczkami regionalnych agencji rozwoju

17.02.2022

Rozwój firmy wymaga od przedsiębiorcy elastycznych form finansowania. Pisaliśmy już o możliwościach leasingu, do którego zachęcamy u naszego partnera PKO Leasing S.A.
Szukając jednak finansowania warto zastanowić się nad współpracą z regionalnymi agencjami rozwoju przedsiębiorczości. Powoływane przez Urzędy Wojewódzkie instytucje wspierają i pomagają przedsiębiorcom w różnym zakresie. Szkolą, wspomagają decyzyjność, ale przede wszystkim pomagają w finansowaniu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Preferencyjne warunki finansowania inwestycji w postaci niskooprocentowanych pożyczek są dostępne „od ręki”. Bardzo często można także trafić na bieżące projekty UE, w których pozyskaniu agencje pomagają i prowadzą je w ramach poszczególnych jednostek administracyjnych. Warto sprawdzić wszystkie możliwości finansowania przed podjęciem tak ważnej decyzji jak zakup inwestycyjny.

Poniżej możecie znaleźć adresy stron internetowych wojewódzkich instytucji wspomagających przedsiębiorców. Może to właśnie w Waszym województwie aktualnie realizowany jest projekt, który pozwoli sfinansować zakup wypalarki plazmowej STIGAL:

Producent wycinarek plazmowych i gazowych STIGAL chętnie pomoże Państwu w przygotowaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania dofinansowania na każdym etapie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy swoją wiedzą i doświadczenie wesprą Państwa w procesie zakupu i finansowania.


To również może Cię zainteresować.

21.12.2023

STIGAL wpiera Legnickie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt

Ostatni tydzień był dla nas niezwykły, ponieważ mieliśmy ogromną przyjemność wesprzeć akcje SZLACHETNEJ PACZKI. Tym...

Czytaj artykuł
24.11.2023

Kolejna edycja Dni Otwartych Stigal za nami !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w trzeciej już edycji Dniach Otwartych Stigal. 22 listopada mieliśmy...

Czytaj artykuł
16.11.2023

Stocznia Remontowa rozpoczęła budowę kolejnego okrętu !

Cieszymy się, że możemy się z Wami podzielić wyjątkowym momentem! Polecamy obejrzenie krótkiego filmu przygotowanego...

Czytaj artykuł