Sfinansuj nową wycinarkę plazmową STIGAL z pożyczkami regionalnych agencji rozwoju - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
wycinarka plazmowa
Sfinansuj nową wycinarkę plazmową STIGAL z pożyczkami regionalnych agencji rozwoju

Sfinansuj nową wycinarkę plazmową STIGAL z pożyczkami regionalnych agencji rozwoju

17.02.2022

Rozwój firmy wymaga od przedsiębiorcy elastycznych form finansowania. Pisaliśmy już o możliwościach leasingu, do którego zachęcamy u naszego partnera PKO Leasing S.A.
Szukając jednak finansowania warto zastanowić się nad współpracą z regionalnymi agencjami rozwoju przedsiębiorczości. Powoływane przez Urzędy Wojewódzkie instytucje wspierają i pomagają przedsiębiorcom w różnym zakresie. Szkolą, wspomagają decyzyjność, ale przede wszystkim pomagają w finansowaniu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Preferencyjne warunki finansowania inwestycji w postaci niskooprocentowanych pożyczek są dostępne „od ręki”. Bardzo często można także trafić na bieżące projekty UE, w których pozyskaniu agencje pomagają i prowadzą je w ramach poszczególnych jednostek administracyjnych. Warto sprawdzić wszystkie możliwości finansowania przed podjęciem tak ważnej decyzji jak zakup inwestycyjny.

Poniżej możecie znaleźć adresy stron internetowych wojewódzkich instytucji wspomagających przedsiębiorców. Może to właśnie w Waszym województwie aktualnie realizowany jest projekt, który pozwoli sfinansować zakup wypalarki plazmowej STIGAL:

Producent wycinarek plazmowych i gazowych STIGAL chętnie pomoże Państwu w przygotowaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania dofinansowania na każdym etapie.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy swoją wiedzą i doświadczenie wesprą Państwa w procesie zakupu i finansowania.


To również może Cię zainteresować.

04.08.2023

Kolejny sukces !

W ostatnich tygodniach nasza firma wkroczyła na kolejny poziom ewolucji w dziedzinie technologii przemysłowych. Z...

Czytaj artykuł
02.03.2023

Witamy Sławka w gronie 15-latków!

Witaj w gronie 15 latków ! Kolejny jubileusz świętujemy dzięki Sławkowi. Początki w firmie, Sławek, wspomina jako prace po 10...

Czytaj artykuł
01.03.2023

Relacja z Dni Otwartych Drzwi STIGAL – 1 marca 2023

Miło było Państwa gościć ! Dziękujemy za wizytę w STIGAL – ekspertów w produkcji przecinarek plazmowych i plazmowo-gazowych w Polsce! W dniu...

Czytaj artykuł