Punktowanie i trasowanie plazmowe blach i rur GRATIS. Tylko w czerwcu do zakupionych przecinarek plazmowych STIGAL. - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
Ceownik
Punktowanie i trasowanie plazmowe blach i rur GRATIS. Tylko w czerwcu do zakupionych przecinarek plazmowych STIGAL.

Punktowanie i trasowanie plazmowe blach i rur GRATIS. Tylko w czerwcu do zakupionych przecinarek plazmowych STIGAL.

06.06.2022

Wykorzystaj plazmowe punktowanie i trasowanie linii i znaków w swojej produkcji! Skorzystaj z limitowanej oferty i podnieś swoją konkurencyjność. 

Wykorzystaj plazmowe punktowanie i trasowanie linii w swojej produkcji!
Skorzystaj z limitowanej oferty i podnieś swoją konkurencyjność. 

Plazmowe punktowanie i trasowanie linii i znaków , które szerzej opisywaliśmy w artykule na blogu, jest sposobem wykorzystywanym przez coraz więcej firm, które cięciem plazmowym zajmują się na własne potrzeby lub świadczą takie usługi na rynku.

Trasowanie linii dostępne dla agregatów CEBORA w technologii HQC daje niemal nieograniczone możliwości nanoszenia na stal znaków, liter i linii, które może wykonać głowica. Bardzo często wykorzystywane jest do znakowania symboli wycinanych elementów, nanoszenia punktów pod dalszą obróbkę (np. wiercenie). Ważnym elementem jest także nanoszenie linii w celu prezentacji miejsca pod dalsze spawanie lub łączenie z innymi elementami. Znacznie skraca to sam proces, a także minimalizuje możliwość wystąpienia pomyłki bądź błędnego wykonania spawu.

 

Tylko do końca czerwca 2022
plazmowe punktowanie i trasowanie linii GRATIS!

Dla naszych nowych Klientów, którzy podpiszą zamówienie w czerwcu 2022 roku oraz wybiorą agregat, który umożliwia wykonywanie trasowania linii, czyli serię HQC – mamy funkcjonalność GRATIS!

Regulamin akcji:

 1. Organizatorem akcji promocyjnej jest STIGAL Marcin Stępień, z siedzibą w Złotniki 19, 59-223 Krotoszyce, NIP 691 200 29 31
 2. Akcja promocyjna „Punktowanie i trasowanie linii i znaków GRATIS” organizowana jest w dniach 1.06.2022 – 30.06.2022 z możliwością przedłużenia, o czym organizator poinformuje.
 3. Akcja Promocyjna nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.​
 4. Przedmiotem akcji jest otrzymanie za darmo funkcjonalności plazmowego punktowania i trasowania linii dostępnej w agregatach Cebora serii HQC.
 5. W akcji może wziąć udział każda firma, która dokona zakupu przecinarki plazmowej STIGAL z agregatem Cebora HQC, który umożliwia wykonywanie plazmowych trasowań linii.
 6. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926).
 7. Administratorem danych osobowych Uczestników Promocji jest STIGAL Marcin Stępień, z siedzibą w Złotniki 19, 59-223 Krotoszyce, NIP 691 200 29 31,
 8. Regulamin dostępny jest na www.stigal.pl
 9. Udział Uczestnika w Promocji oznacza akceptację zasad Promocji zawartych w niniejszym Regulaminie.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego rozstrzygania kwestii spornych związanych z Promocją.
 11. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
 12. Wszelkie materiały promocyjno – reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.


To również może Cię zainteresować.

04.08.2023

Kolejny sukces !

W ostatnich tygodniach nasza firma wkroczyła na kolejny poziom ewolucji w dziedzinie technologii przemysłowych. Z...

Czytaj artykuł
02.03.2023

Witamy Sławka w gronie 15-latków!

Witaj w gronie 15 latków ! Kolejny jubileusz świętujemy dzięki Sławkowi. Początki w firmie, Sławek, wspomina jako prace po 10...

Czytaj artykuł
01.03.2023

Relacja z Dni Otwartych Drzwi STIGAL – 1 marca 2023

Miło było Państwa gościć ! Dziękujemy za wizytę w STIGAL – ekspertów w produkcji przecinarek plazmowych i plazmowo-gazowych w Polsce! W dniu...

Czytaj artykuł