Sukcesy STIGAL na targach TOOLEX i EUROTOOL - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
Sukcesy STIGAL na targach TOOLEX i EUROTOOL

Sukcesy STIGAL na targach TOOLEX i EUROTOOL

16.09.2013

Dla branży obróbki metali, jesień to udział firm na międzynarodowych targach w Sosnowcu i Krakowie. Zarówno TOOLEX, jak i EUROTOOL rok rocznie stanowią okazję do zaprezentowania swoich osiągnięć na tle konkurencji.

Ekspozycja STIGAL na obu imprezach należała do największych i najlepiej ocenianych przez organizatorów. Zaprezentowaliśmy nasze najlepsze maszyny serii DYNAMIC Speed HQ oraz VXspeed HQ. Prezentację uzupełniały: głowica Multi3D, obrotnica do rur OBR620 oraz system bezprzewodowego sterowania SmartCONTROL.
Nasza głowica Multi3D została nagrodzona zarówno na targach TOOLEX jak i EUROTOOL. Komisje konkursowe kierowały się nowoczesnością rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysokim poziomem parametrów eksploatacyjnych oraz funkcjonalnością. Otrzymaliśmy również medal za efektowny sposób prezentacji, a więc jesień targowa okazała się dla nas pasmem sukcesów.

Stoisko STIGAL podczas obu edycji cieszyło się ogromnym powodzeniem, co przełożyło się na kolejne zamówienia. Zwiedzających przyciągaliśmy zarówno dynamiczną ekspozycją, jak i wielkością ekspozycji jednocześnie prezentując przemysłowe cięcie plazmowe.
Udział w targach to okazja do potwierdzenia naszej przewagi technologicznej i jakościowej. Dzięki bezpośredniemu porównaniu, nasi kontrahenci mogą łatwiej podjąć decyzję o zakupie maszyny, widząc jej zalety na tle innych urządzeń.


To również może Cię zainteresować.

21.12.2023

STIGAL wpiera Legnickie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt

Ostatni tydzień był dla nas niezwykły, ponieważ mieliśmy ogromną przyjemność wesprzeć akcje SZLACHETNEJ PACZKI. Tym...

Czytaj artykuł
24.11.2023

Kolejna edycja Dni Otwartych Stigal za nami !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w trzeciej już edycji Dniach Otwartych Stigal. 22 listopada mieliśmy...

Czytaj artykuł
16.11.2023

Stocznia Remontowa rozpoczęła budowę kolejnego okrętu !

Cieszymy się, że możemy się z Wami podzielić wyjątkowym momentem! Polecamy obejrzenie krótkiego filmu przygotowanego...

Czytaj artykuł