Sukcesy STIGAL na targach TOOLEX i EUROTOOL - STIGAL - Eksperci w produkcji maszyn do cięcia plazmowego i gazowego
Strona główna
Sukcesy STIGAL na targach TOOLEX i EUROTOOL

Sukcesy STIGAL na targach TOOLEX i EUROTOOL

16.09.2013

Dla branży obróbki metali, jesień to udział firm na międzynarodowych targach w Sosnowcu i Krakowie. Zarówno TOOLEX, jak i EUROTOOL rok rocznie stanowią okazję do zaprezentowania swoich osiągnięć na tle konkurencji.

Ekspozycja STIGAL na obu imprezach należała do największych i najlepiej ocenianych przez organizatorów. Zaprezentowaliśmy nasze najlepsze maszyny serii DYNAMIC Speed HQ oraz VXspeed HQ. Prezentację uzupełniały: głowica Multi3D, obrotnica do rur OBR620 oraz system bezprzewodowego sterowania SmartCONTROL.
Nasza głowica Multi3D została nagrodzona zarówno na targach TOOLEX jak i EUROTOOL. Komisje konkursowe kierowały się nowoczesnością rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysokim poziomem parametrów eksploatacyjnych oraz funkcjonalnością. Otrzymaliśmy również medal za efektowny sposób prezentacji, a więc jesień targowa okazała się dla nas pasmem sukcesów.

Stoisko STIGAL podczas obu edycji cieszyło się ogromnym powodzeniem, co przełożyło się na kolejne zamówienia. Zwiedzających przyciągaliśmy zarówno dynamiczną ekspozycją, jak i wielkością ekspozycji jednocześnie prezentując przemysłowe cięcie plazmowe.
Udział w targach to okazja do potwierdzenia naszej przewagi technologicznej i jakościowej. Dzięki bezpośredniemu porównaniu, nasi kontrahenci mogą łatwiej podjąć decyzję o zakupie maszyny, widząc jej zalety na tle innych urządzeń.


To również może Cię zainteresować.

04.08.2023

Kolejny sukces !

W ostatnich tygodniach nasza firma wkroczyła na kolejny poziom ewolucji w dziedzinie technologii przemysłowych. Z...

Czytaj artykuł
02.03.2023

Witamy Sławka w gronie 15-latków!

Witaj w gronie 15 latków ! Kolejny jubileusz świętujemy dzięki Sławkowi. Początki w firmie, Sławek, wspomina jako prace po 10...

Czytaj artykuł
01.03.2023

Relacja z Dni Otwartych Drzwi STIGAL – 1 marca 2023

Miło było Państwa gościć ! Dziękujemy za wizytę w STIGAL – ekspertów w produkcji przecinarek plazmowych i plazmowo-gazowych w Polsce! W dniu...

Czytaj artykuł